495010318

Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

 

Vítejte na histo.jex.cz

A.Hiler

Omyl o smrti A.Hitlera

No celý vtip je tento: ,,Víš proč Hitler spáchal sebevraždu? Přišel mu učet za plyn" Já tento vtip poslouchám tak jednou za měsíc a mám toho dost. Rozhodl jsem se tento vtip vymítit. Vysvětlím proč spáchal sebevraždu snad už zvás kdo tento příspěvěk čte nebude věřit tomuto vtipu. 

Jak asi víte ze školy Nacionalistické Německo (NN) a SSSR uzavřely dohodu o příměří. Stalin (SSSR) dodával Hitlerovy (NN) ropu za nízkou cenu. Když 22.července 1941 NN zaútočilo na SSSR tak NN bohadství a začalo upadat finační politika. NN už nemělo tolik peněz jak před tím takže toto vyvrací teorie o málu peněz ,což se odvodilo o Kavkazu. 
Jak A.Hitler popisoval ve svých knížkách chtěl spolknout jed a zastřelit se. Podle tvrzení různých svědků tomu tak bylo.Jak už zminovaně NN mělo peněz dost ještě z bylé ropy tak nemohlo prodělat a samotného "vůdce" nechtěly ostatní vyrošovat kůli plynu. 
A proto je tento vtip uplná blbost

 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one